مرکز رشد شريف صفحه نخست

تجهيز الكترونيك اكسون

نام مدير عامل: حسن فدوى جهرمى
زمينه فعاليت: سازه هاى نوين
ايده محوری: طراحى و توليد تجهيزات پزشكى زيبايى و فيزيوتراپى

معرفی کوتاه

شركت تجهيز الكترونيك اكسون توسط گروهى از متخصصين در زمينه الكترونيك، مهندسى پزشكى، مكانيك ... و گروه مشاور پزشكى و فيزيوتراپى تشكيل شده كه به توليد تجهيزات و دستگاه هاى مربوط به زيبايى و فيزيوتراپى مى پردازند . سوابق كارى افراد در اين مجموعه در طراحى و ساخت اين نوع تجهيزات، اين گروه را قادر به توليد تجهيزات و دستگاه هايى به كيفيتى بسيار بيشتر و قيمتى به مراتب كمتر از نمونه هاى خارجى ساخته است . به علت بومى كردن تمامى تكنولوژى از طراحى تا ساخت، اين شركت فناور تضمين كننده ى بهترين خدمات پس از فروش در اين زمينه بوده و اولين مركز تعمير ۴۸ ساعته (تعمير در حداكثر ۴۸ ساعت) در زمينه دستگاه هاى زيبايى و فيزيوتراپى در كشور مى باشد.

محصولات و خدمات

- توليد دستگاه راديو فركانس كانتركشنال :
كاربرد : از بين بردن چربى موضعى ، از بين بردن چين و چروك ، از بين بردن جاى جوش و اسكار ، تقويت عضلات ، كاربرد در فيزيوتراپى ( ۳۶ منوى و برنامه براى درمان و كاهش درد مانند آرتروز اسپاسم و ...)
- توليد دستگاه اولترا سوند كويتيشن :
كاربرد : از بين بردن چربى كم كردن سايز در چند جلسه : با امواج اولتراسوند چربى را هدف قرار داده و تجزيه مى كند بدن اين چربى تجزيه شده را به عنوان جسم خارجى در نظر گرفته و به ان حمله ميكند و از طريق سيستم گوارش دفع مى كند.
- توليد دستگاه شاك ويو اولتراسوند :
كاربرد : استفاده براى از بين بردن خار پاشنه و خواص درمانى فيزيكى به علت توليد موج مكانيكى .
- توليد دستگاه HIFU(High- Intensity Focused Ultrasound
كاربرد : با ايجاد زخم هاى نقطه اى در عمق پوست صورت بدن را وادار به ترميم مى كند و باعث از بين رفتن شلى و افتادگى پوست و رفع چين و چروك در تنها يك جلسه استفاده از دستگاه مى گردد.
- توليد دستگاه كرايو - سرما درمانى
كاربرد : با سرد كردن چربى و كاهش شديد دماى آن بدن چربى را به عنوان عامل خارجى شناخته و به آن حمله مى كند و به اين ترتيب با سيستم دفاعى بدن چربى از بين مى رود.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 14 تير 1397
تلفن: ۰۹۱۲۲۳۰۴۱۷۴
www.medicalEMT.com
emtcompanyiran@gmail.com