مرکز رشد شريف صفحه نخست

مدير ياران آسا

نام مدير عامل: سيد نصير حقيقى
زمينه فعاليت: فناورى اطلاعات و ارتباطات
ايده محوری: ايجاد يك پلت‌فرم بين گروه‌هاى اجتماعى تخصصى در بستر اينترنت براى مبادله‌ى كالاى تخصصى آن گروه

معرفی کوتاه

شركت مدير ياران آسا مجموعه‌اى از فارغ‌التحصيلان دانشگاه شريف در رشته‌هاى مهندسى كامپيوتر، صنايع و MBA است. هسته اصلى اين شركت، از هسته‌هاى سابق و فعال مركز كارآفرينى دانشگاه شريف و با نام سابق نيسا است كه هم‌اكنون تمركز خود را بر ارائه راهكارهاى مديريتى مبتنى بر IT قرار داده است. همچنين اين شركت با رويكرد خلق مدل‌هاى نوآورانه كسب و كار، درصدد است تا تحولى در پلتفرم‌هاى ارتباطى شبكه‌هاى تخصصى به منصه ظهور برساند. مرزهاى اين شركت جهت جذب نخبگان كشور در زمينه‌هاى مديريت و IT و به منظور ارايه خدمات و محصولات نوآورانه خود باز است و همين امر، از مزيت‌هاى رقابتى شركت و از عوامل پويايى آن است.

محصولات و خدمات

همانطور كه پيش‌تر نيز گفته شد مهم‌ترين محصول اين شركت، طراحى و توسعه پلتفرم‌هاى ارتباطى و شبكه‌هاى تخصصى در بستر IT است كه از جمله اين محصولات مى‌توان به موارد زير اشاره كرد:
- وبسايت مرجع تخصصى موسيقى
- اپليكيشن «چالش» در حوزه سلامت (در حال توسعه)
- اپليكيشن «باهم» در حوزه آموزش (در حال توسعه)
علاوه بر اين محصولات، شركت مديرياران آسا توانسته است تا با تكيه بر دانش و تجربه متخصصان خود، در زمينه Digital Marketing به ارايه خدمت و مشاوره به متقاضيان بپردازد و با تمركز بر مشتريان شركتى، پروژه‌هاى موفقى را در اين حوزه به انجام برساند.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 31 خرداد 1395
www.Modiryaran.com
Info@modiryaran.com