مرکز رشد شريف صفحه نخست

راستى پويان كارآفرينى شريف (راسكو)

نام مدير عامل: مهدى بيكى‌پور
زمينه فعاليت: فناورى اطلاعات و ارتباطات
ايده محوری: ايجاد يك پلتفرم C2C براى خريد و فروش خدمات كوچك و متوسط بر بستر اينترنت

معرفی کوتاه

راستى ‌پويان كارآفرينى شريف (راسكو) با هدف فعاليت در حوزه‌ى تجارت الكترونيك و راه‌اندازى كسب ‌وكارهاى اينترنت‌ محور ايجاد شد. افراد تيم كه متشكل از دانشجويان و فارغ‌التحصيلان رشته‌هاى كامپيوتر و مديريت دانشگاه‌هاى شريف، تهران، اميركبير و الزهرا هستند كه هفته‌ها با اشتياق و انگيزه روى دو مدل كسب‌ و كار انجام ميدم و گودكو به عنوان نخستين محصولات اين شركت كار كرده و با إتكا به چندين سال تجارب كارى مستقل و مشترك خود در حوزه‌هاى فناورى اطلاعات و كسب ‌وكار، و با بهره‌گيرى از نظرات مشاوران مجرب و توانمند خود در حوزه‌هاى كسب ‌و كار، اقتصاد، و فناورى اطلاعات، اين محصولات را به بازار معرفى نمودند.

محصولات و خدمات

- انجام ميدم: مركز خريد و فروش آنلاين خدمات؛ بسترى امن كه از طرفى به افراد امكان مى‌دهد با استفاده از توانمندى‌ها و استعدادهاى خود و بدون هيچ‌گونه هزينه‌ى اوليه به ارائه‌ى خدمت و كسب درآمد از طريق اينترنت بپردازند، و از طرف ديگر، پاسخگوى نيازهاى افرادى خواهد بود كه به دنبال دريافت انواع خدمات در زمان معقول و با هزينه‌ى مناسب هستند.
- گودكو: شبكه‌ى ارتباطى كارفرما و نيروى كار حرفه‌اى؛ بسترى منحصر به ‌فرد كه از يك سو به افراد كمك مى‌كند شغل مورد علاقه‌ى خود را بيابند و از سوى ديگر به شركت‌ها كمك مى‌كند كه با كمترين هزينه، مناسب‌ترين همكاران خود را بيابند.

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 6 تير 1396
سايت: www.anjammidam.com
ايميل: info@anjammidam.com