مرکز رشد شريف صفحه نخست

مديريت پروژه‌هاى توربين اركان ايرانيان

نام مدير عامل: مجتبى صديق
زمينه فعاليت: بهينه سازى آب و انرژى
ايده محوری: طراحى و ساخت سامانه توليد همزمان برق و حرارت (CHP)

معرفی کوتاه

شركت مديريت پروژه‌هاى توربين اركان ايرانيان در سال 1391 با هدف انجام پروژه هاى مرتبط با صنعت توربو‌ماشين در شرف تأسيس مى باشد. اين شركت از تلفيق اعضاى هيئت علمى دانشگاه و نخبگان علمى با تخصصهاى مرتبط از يك سوى و شركت توربين ماشين خاورميانه از سوى ديگر كه بيش از يك دهه تجربه در زمينه تعمير، نگهدارى، اورهال، ساخت قطعات و ارتقاء ماشين‌هاى دوار را به همراه دارد، ايجاد گرديده است. اين شركت با عنايت به تلفيق دانش آكادميك و تجربه صنعتى در زمينه مهندسى و ساخت ماشين‌هاى دوار چون توربين هاى گاز و بخار، پمپ، كمپرسور، ارتقاء سيستم هاى كنترل و همچنين طراحى سيستم هاى بازيافت حرارت در قالب سامانه هاى توليد همزمان برق و حرارت در ايران به فعاليت پرداخته و تلاش در مرتفع ساختن بخشى از نيازهاى كشور را در ارتباط با اين صنعت با تكنولوژى بالا دارد.
مخاطبان شركت را مى توان در سه گروه صنايع، مسكونى و ادارى- تجارى دسته بندى نمود. صنايع مرتبط بسيارى چون صنعت نفت، گاز، پتروشيمى، هوا فضا، سيمان، سراميك، چوب و كاغذ را مى توان در گروه صنايع نام برد. در گروه مسكونى، مجتمع هاى مسكونى و شهرك هاى صنعتى از جمله مخاطبان اين شركت مى باشند. در گروه ادارى- تجارى نيز مى توان به مراكز تجارى، بيمارستانها، دانشگاهها، مجتمع هاى تفريحى، ورزشى و گردشگرى اشاره نمود.

محصولات و خدمات

خدمات قابل ارائه شركت عبارت است از كليه خدمات مهندسى اعم از مهندسى معكوس، ساخت، تعمير و نگهدارى، اورهال، طراحى و ارتقاء ماشينهاى دوار در كلاس زير 10 مگاوات و همچنين سامانه هاى توليد همزمان برق و حرارت. شركت محصولات زير را به طور خاص در دست اجرا دارد:
• سامانه توليد همزمان برق و حرارت با استفاده از توربين گاز كلاس 4 مگاوات
• سامانه بازيافت حرارت از توربين‌هاى گازى صنعتى كلاس زير 10 مگا وات
• طراحى و نمونه سازى توربين گاز زير 500 كيلووات
• كمپرسور سانتريفيوژ صنعتى
• سيستمهاى كنترلى توربين‌هاى صنعتى

اطلاعات تماس

تاريخ خروج از مركز رشد: 21 مرداد 1394
ايميل: info@turbinearkan.com سايت:‌ www.turbinearkan.com