مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز بكار سومين "استارتاپ تريگر" دانشگاه شريف در دو بخش IT/ICT و تجهيزات پزشكى

سومین رویداد استارتاپ تریگر  24 تا 30 مرداد ماه 94در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

سومین رویداد استارتاپ تریگر برای اولین بار به صورت جداگانه رقابت تیم‌های "فنی و مهندسی" و "IT/ICT" را در برمی‌گیرد. در این دوره با توجه به ورود ایده‌های فنی- مهندسی در کنار متخصصان و فعالان حوزه IT/ICT تعدادی از فعالان حوزه‌ی تجهیزات پزشکی نیز مهمان رویداد خواهند بود و در این مدت شرکت‌کنندگان می‌توانند با سرمایه‌گذاران بالقوه‌ی طرح‌های خود ملاقات کنند. این ترکیب از ایده های IT/ICT و حوزه خاص از صنعت در دوره‌های بعد نیز تکرار خواهد شد.
بنا بر این گزارش؛ ایده‌های مطرح شده از نیازهای فعلی صنعت خواهند بود و سرمایه‌گذاران مربوط به موضوع نیز در طول رویداد حضور خواهند داشت.
بدین ترتیب شرکت‌کنندگان با حضور در یک رویداد استارتاپ تریگر به طور هم زمان همراه با فرآایند تیم‌سازی امکان تعامل سازنده با سرمایه‌گذاران را نیز خواهند داشت.
این رویداد که به صورت فشرده طی 6 روز برگزار می شود آموزش‌های لازم برای تبدیل ایده به یک استارتاپ را در اختیار مخاطب می گذارد. همچنین در طول رویداد از طریق برنامه‌های متفاوت فرآیند تیم سازی ممکن خواهد شد.
گفتنی ست، برای چهار روز ابتدایی این رویداد 6 کارگاه در نظر گرفته شده است که دو کارگاه به صورت عمومی برای هر دو گروه و 4 عنوان به صورت تخصصی و موازی برگزار می‌شود.
خاطرنشان می‌شود در دو روز پایانی شرکت‌کنندگان به صورت جداگانه در دو بخش ذکر شده به رقابت خواهند پرداخت.
لازم به ذکر است طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری این رویداد برعهده ستاک (سامانه‌ی توسعه ایده‌های کارآفرینانه) می‌باشد و مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده، مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته و دفتر توسعه و انتقال تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف حامیان علمی، مالی و معنوی این رویداد می‌باشند.
لازم به ذکر است علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.setak.sharif.ir مراجعه نمایید.