مرکز رشد شريف صفحه نخست

درگذشت مهندس كوزه چى فعال اقتصادى و مدرس دوره هاى مالى و سرمايه‌گذارى

 

انا لله و انا الیه راجعون

بدینوسیله به اطلاع میرساند مهندس هادی کوزه‌چی، مشاور سرمایه‌گذاری و کارشناس بازار مسکن که از تحلیل­گران برجسته بازار مسکن شناخته می‌شد، پس از یک سال تحمل بیماری سرانجام در یکم خردادماه دار فانی را وداع گفت.

وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک، گرایش حرارت و سیالات دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت (MBA) دانشگاه صنعتی شریف و مک مستر کانادا بود. مهندس کوزه‌چی ضمن فعالیت 12 ساله به عنوان مدیر سرمایه‌ گذاری و توسعه، مدیر و مشاور سرمایه‌گذاری در بیش از 60 شرکت و پروژه، به تدریس مدیریت مالی،سرمایه‌گذاری، حسابداری برای مدیران و روش‌های تامین مالی در ایران نیز مشغول بود.

وی مولف کتاب «گذشته، حال و آینده بازار مسکن از منظر سرمایه‌گذاری»؛ «استراتژی سرمایه­ گذاری در بازار مسکن»؛ چند کتاب مدیریتی و نویسنده مقالات اقتصادی در رسانه‌های اقتصادی بود. از دوره‌های آموزشی که با همکاری ایشان در مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد می‌توان به :دوره آموزشی ساختار و منابع تامین مالی، دوره آموزشی بخش مالی طرح کسب و کار، دوره آموزشی بررسی فرصت‌ها و استراتژی سرمایه‌گذاری، دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران و کارشناسان غیرمالی اشاره داشت که با استقبال گسترده دانشجويان دانشگاه مواجه می‌شد. همچنین ایشان در حوزه ترویج نيز با ارسال مقالات کارآفرینی با مرکز کارآفرینی همکاری داشتند. مرکز رشد و کارآفرينی دانشگاه ضمن طلب آمرزش و مغفرت الهی برای ايشان، ياد و خاطره اين مدرس و پژوهشگر توانمند و پرتلاش عرصه کارآفرينی کشور را زنده نگه می­دارد.

مراسم ختم ایشان در روز پنج شنبه 7 خرداد 94 در مسجد جامع الرسول واقع در تهران شهرک قدس (غرب) ساعت 16:45 تا 18 برگزار خواهد شد.