مرکز رشد شريف صفحه نخست

درخشش استارتاپ هاى دانشگاه صنعتى شريف در يازدهمين جشنواره شيخ بهايى

دو تیم از تیم‌های مستقر در شتابدهنده شریف (Sharif Accelerator)  به عنوان استارتاپ‌های برتر رویداد ارائه فن‌آفرینی شیخ بهایی که با همکاری 2015 Sluch (رویداد بین‌المللی فناوری کشور فنلاند) برگزار گردید انتخاب شدند و کمک هزینه شرکت در این رویداد را که در نوامبر سال جاری در فنلاندبرگزار می‌شود دریافت نمودند.

تیم‌های ترب و نواک که در جمع 5 تیم برتر این رویداد قرار گرفتند، آماده جذب سرمایه‌گذار جهت توسعه محصول خود می‌باشند.

یازدهمین جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی از 19 الی 21 اردیبهشت‌ماه در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید و مراسم اختتامیه نیز با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

موتور جستجوی ترب:

موتور جستجوی خرید ترب، اطلاعات محصولات را از فروشگاه‌های اینترنتی به شکل روزانه می‌گیرد و به کاربر این امکان را می‌دهد که با جستجو در آن، نتایج را از کل فروشگاه‌ها ببیند و بهترین گزینه را انتخاب کند. در حال حاضر 30 فروشگاه و بیش از 200 هزار محصول در ترب شاخص‌گذاری شده‌اند.

این تیم توسط جمعی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشکده مهندسی کامپیوتر تشکیل شده است و سرپرست این تیم آقای علی بابایی دارنده مدال طلای جهانی کامپیوتر است.

نواک:

نواک محصولی در قالب اپلیکیشن‌هایی برای موبایل و وب است که به کاربران اجازه می‌دهد با عضویت در سرویس از بین آثار موسیقی ثبت شده، موسیقی مورد علاقه خود را پیدا کنند و به طور کامل و با بهترین امکانات جانبی به آن گوش دهند.

این تیم توسط جمعی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مهندسی کامپیوتر تشکیل شده و سرپرست تیم آقای مهندس احسان رزازی است.