مرکز رشد شريف صفحه نخست

توليد دستگاه بومى تقويت‌ كننده آنتن موبايل توسط فن‌ آفرينان مركز رشد دانشگاه شريف

شركت نورا موج شريف بعنوان يكى از شركت‌هاى مستقر در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف موفق به توليد دستگاه بهبود پوشش شبكه موبايل شد.

بنا بر اين گزارش؛ شركت نورا موج شريف با بيش از 5 سال تجربه و چندين پروژه موفق در زمينه طراحى، ساخت، نصب و راه اندازى تجهيزات مخابراتى قادر است تمام مشكلاتى را كه در زمينه عدم دريافت و يا ضعف آنتن دهى تلفن همراه بوجود مى‌آيد را با بهترين شكل ممكن و با رعايت اصول و تضمين رضايت كامل مشتريان برطرف نمايد.

گفتنى‌ست؛ راهكار نورا موج بر اساس مشخصات شبكه تلفن همراه ايران طراحى شده و يك طرح كاملا بومى است كه بر اساس نيازهاى شبكه ارتباطات سيار كشورمان مى‌باشد. اين راهكار برخلاف محصولات موجود در بازار قابليت پيكربندى بر اساس شرايط ساختمان‌هاى مختلف را داراست بطوريكه استفاده از آن را در شرايط مختلف شهرى و روستايى ميسر مى سازد.

با استفاده از اين دستگاه آثار مخرب دستگاه‌هاى تلفن همراه كه همواره نزديك به بدن انسان مى‌باشد تا حد زيادى كاهش مى‌يابد كه اين امر موجب تضمين سلامت افراد حاضر در محدوده پوشش دستگاه شده و افزايش طول عمر باطرى تلفن همراه را موجب مى‌شود.

خاطرنشان مى‌شود؛ اين دستگاه قابليت كاربرد در مراكز ادارى و تجارى، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراكز اقامتى، فروشگاه‌ها، اماكن ورزشى، پاركينگ‌ها، تونل‌ها، متروها، مجتمع‌هاى مسكونى و... را دارد.

از ديگر مزاياى اين دستگاه مى‌توان به دريافت سريع پيامك، بهبود در قطع و وصل شدن تماس‌ها، بهبود در نرخ ارسال دريافت اينترنت موبايل نيز اشاره نمود.