مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزيدگان نهايى جشنواره كسب و كار شريف و كسب مقام توسط واحد فناور مركز رشد

عکسآيين پايانى چهارمين جشنواره سراسرى كارآفرينى و توسعه كسب و كار شريف با معرفى برندگان نهايى برگزار شد.

صاحبان بيش از 150طرح و ايده دانش‌بنيان در اين دوره جشنواره با هم رقابت كردند كه شش ايده و طرح تجارى توانست جايزه ويژه جشنواره كارآفرينى دانشگاه صنعتى شريف را به خود اختصاص دهد و يك طرح نيز به عنوان طرح برگزيده تماشاگران انتخاب شد.

اين جشنواره در رشته هاى علوم فنى مهندسى، فناورى اطلاعات و ارتباطات، حوزه هاى مديريتى، مالى و اقتصادى، فناورى هاى نوين بيوتكنولوژى و نانوتكنولوژى و علوم كشاورزى و در دو حوزه ايده و تجارى‌سازى برگزار شد.

آموزش و ارتقاى توان كارآفرينان براى نوشتن طرح تجارى، شناسايى و معرفى كارآفرينان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جديدى از كارآفرينان و آشنايى صاحبان صنعت با ايده هاى جديد از اهداف اين جشنواره علمى است.

شايان ذكر است وجه تمايز اين جشنواره اين است كه داورى مرحله نهايى به صورت زنده انجام شد و ميهمانان و حاضران در مراسم نيز امكان داورى طرح ها را داشتند و يك رأى از مجموع آراى داوران به تماشاچيان اختصاص يافت.

شركت توسعه مديريت راهبردى امين يكى از واحدهاى فناور مستقر در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف مى باشد كه در اين جشنواره با طرح تجارى سامانه تحليل فوتبال مقام سوم را در سر فصل تجارى سازى كسب نمود.

New Page 2

سرفصل تجاری­سازی

سرفصل ایده

ردیف

عنوان

مجری

ردیف

عنوان

مجری

1

خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت و همراه (وادا)

ایمان عقیلیان

1

برنامه های كاربردی گوشی های هوشمند تلفن همراه (طلانگر)

گروه همراه سازان

2

بسته مدیریت كلاسی

شركت مرآت

2

موسسه خدمات و اعتبار اجاره مسكن

شركت داریك نوین

3

سامانه تحلیل فوتبال

شركت توسعه مدیریت راهبردی امین

3

شبكه گعده-Gaadeh Platform

محمد معین