مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز به كار چهارمين دوره جشنواره كارآفرينى و توسعه كسب و كار شريف

به همت مركز كارآفرينى و صندوق پژوهش و فناورى دانشگاه صنعتى شريف، چهارمين دوره جشنواره كارآفرينى و توسعه كسب و كار شريف از پانزدهم مهرماه كليد خورد. اين جشنواره در راستاى ايجاد عرصه‌اى براى ارائه دستاوردهاى مالى، فنى و پژوهشى دانشجويان، دانش‌آموختگان و اساتيد دانشگاه‌ها و كارآفرينان و صاحبان ايده‌هاى كسب و كار و به منظور تجارى‌سازى ايده‌هاى برتر در حوزه‌‌هاى مختلف مالى، فنى و فناورى‌هاى نوين برگزار مى‌‌گردد.

جشنواره در دو حوزه شامل سرفصل ايده‌هاى برتر و سرفصل تجارى‌سازى برگزار مى‌گردد. طرح‌هاى شركت‌كننده در هر سرفصل بطور جداگانه مورد داورى و ارزيابى قرار گرفته و برگزيدگان هر حوزه مورد تقدير قرار خواهند گرفت.

برگزيدگان از جوايزى همچون جوايز نقدى، تسهيلات ارزان قيمت و امكان استقرار در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف بهره‌‌مند خواهند شد. ضمناً امكان سرمايه‌‌گذارى صندوق پژوهش و فناورى شريف و ساير سرمايه‌‌گذاران در طرح‌‌هاى برگزيده نيز وجود دارد.

شايان ذكر است مهلت ارسال خلاصه مديريتى طرح¬ها به دبيرخانه جشنواره، پانزدهم آذرماه تعيين شده است. علاقه‌مندان جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر مى‌توانند به سايت جشنواره يا سايت صندوق شريف به آدرس‌هاى زير مراجعه نمايند:

www.sharifvc.ir -- http://bp.sharif.ir

تلفن دبيرخانه: 4-66086771