مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزارى سومين كارگاه الكترونيكى‌سازى نشريات علمى در دانشگاه صنعتى شريف

سومين كارگاه الكترونيكى سازى نشريات علمى با تلاش عوامل سامانه مديريت الكترونيك نشريات علمى" سيناوب " در تاريخ 4 مهرماه در كتابخانه مركزى دانشگاه برگزار مى‌شود.

سامانه مديريت الكترونيك نشريات علمى سيناوب پس از فرآيند توسعه‌اى چهارساله، موفقيت چشمگيرى را پشت سر گذاشت. در طول سال گذشته ده‌ها نشريه علمى وابسته به دانشگاه‌ها و مراكز علمى و پژوهشى كشور با استفاده از خدمات ارايه شده توسط اين سامانه نشريات خود را منتشر كردند و با طرح خواسته‌ها و نيازهاى خود به غناى هر چه بيشتر سامانه سيناوب كمك كردند.

سامانه سيناوب در همين مدت كوتاه توانسته است به عنوان يك گزينه‌ى جدى در سطح ملى و منطقه‌اى مطرح شود. اينك در آستانه سال جديد تحصيلى، زمينه حضور فعال براى توسعه هر چه بيشتر سامانه فراهم شده است. تاكنون در تاريخ‌هاى 24 و 26 مرداد سال جارى دو كارگاه آموزشى در دانشگاه صنعتى شريف برگزار شده كه به رغم برگزارى در فصل تعطيلى با استقبال خوبى مواجه شد. سومين كارگاه از اين مجموعه در تاريخ 4 مهر در كتابخانه مركزى دانشگاه صنعتى شريف ساعت 10تا12 برگزار خواهد شد. علاوه بر اين، براى علاقه مندانى كه امكان حضور در اين كارگاه را ندارند، دوره‌هاى آموزش مجازى طراحى شده است.

خاطرنشان مى‌شود، سامانه سيناوب براى نشريات وابسته به انجمن‌هاى علمى كه به روز هستند و تا تاريخ 30 مهرماه سال جارى درخواست خود را از ارسال كنند به صورت رايگان نصب و راه‌اندازى مى‌شود و انجمن‌هاى علمى فقط هزينه آموزش، پشتيبانى و به‌روزرسانى سامانه را پرداخت مى‌كنند. لازم به ذكر است، اين كارگاه ويژه مديران و سردبيران محترم نشريات علمى و دبيران تخصصى و كارشناسان، مديران اجرايى و اعضاى هيأت تحريريه نشريات علمى است.

علاقه مندان جهت شركت در اين كارگاه‌ها و كسب اطلاعات بيشتر مى-توانند به آدرس الكترونيكى http://sinaweb.net/register مراجعه نمايند.

لازم به ذكر است سامانه مديريت الكترونيك نشريات علمى سيناوب، متعلق به واحد فناور شريف پردازشگر دانش مستقر در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف مى‌باشد.