مرکز رشد شريف صفحه نخست

آغاز به كار سامانه پذيرش آنلاين واحدهاى فناور در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف

عکسجهت تسهيل فرايند پذيرش واحدهاى فناور متقاضى استقرار در مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف ، سامانه ثبت نام آنلاين متقاضيان پذيرش راه‌اندازى گرديد.

اين سامانه با ورود به پايگاه اينترنتى مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف به آدرس www.sati.ir بخش پذيرش، قابل دسترسى مى‌باشد.

متقاضيان پذيرش و استقرار در مركز رشد، بعد از ورود به بخش پذيرش پايگاه اينترنتى مركز ، ابتدا شرايط پذيرش را به خوبى مطالعه نموده و بعد از احراز شرايط اوليه مى‌توانند به صورت آنلاين فرم ثبت نام را تكميل نمايند.

بعد از تكميل فرم و ارسال آن به صورت آنلاين توسط متقاضى، مراحل بعدى پذيرش متعاقبا به اطلاع متقاضى خواهد رسيد تا مراحل بعدى پذيرش را از طريق پايگاه اينترنتى مركز و به صورت آنلاين پيگيرى نمايد.

مركز رشد فناورى‌هاى پيشرفته دانشگاه صنعتى شريف با هدف بسترسازى در راستاى ايجاد فرصت‌هاى شغلى مناسب به منظور جذب كارآفرينان و دانش‌آموختگان دانشگاهى و ايجاد فضاى مناسب جهت تجارى‌كردن دستاوردهاى تحقيقاتى و فناورانه از واحدهاى فناور مستقر در راستاى رشد و توسعه نوآورى‌هاى فناورانه حمايت مى نمايد.

هم اكنون 28 واحد فناور در مركز رشد مستقر بوده كه در زمينه هاى هوافضا، فناورى نانو، اپتيك و ليزر، مواد و متالوژى، مهندسى دريا، مهندسى پزشكى، بهينه‌سازى انرژى، رباتيك و اتوماسيون، فناورى اطلاعات و ارتباطات و ... در حال فعاليت مى‌باشند.

قابل ذكر است از ابتداى تاسيس مركز رشد (1382) تاكنون 94 واحدفناور در اين مركز پذيرش و مستقر شده‌اند.

New Page 1

لينك هاى مرتبط:

http://www.sharif.ir/4all/archive/fa-showarch.jsp?arch=news&date=1390/03/09&time=1429

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1779173&Lang=P

http://irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30411320