مرکز رشد شريف صفحه نخست

برگزارى هفتمين جلسه دورهمى (ساعت چاى) در مركز رشد پارك علم و فناورى شريف

هفتمین دورهمی واحدهای فناور مرکز رشد (ساعت چای) با حضور دکتر فخار زاده مدیر مرکز رشد، مدیران و کارشناسان واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد، هفتمین جلسه دورهمی (ساعت چای) روز سه شنبه 7 اسفند 97 در محل مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه شریف با هدف تعامل هر چه بیشتر واحدهای فناور با یکدیگر و ایجاد شبکه ارتباطی موثر بین شرکت‌های دانش بنیان برگزار گردید.

در این جلسه آقای عطاری مدیر عامل شرکت نام‌آوران و پويشگران صنعت سلامت و درمان در خصوص داستان ایجاد پزشک خوب و همچنین اهداف ایجاد این شرکت و فراز و فرودهایی که در این مسیر پیش رو گذاشته اند، صحبت کردند. پزشک خوب پلتفرمی است که می توان از طریق آن متخصص خود را پيدا كرده و وقت اينترنتى گرفت و نیز يك متخصص (پزشك، دندانپزشك، روان‌شناس و غيره) مى‌تواند با همكارى با پزشك خوب خدمات خود را بهبود دهد. در این جلسه مدیران واحدهای فناور مرکز رشد، تجربیات خود را در زمینه نوآوری و توسعه کسب و کار مطرح کردند.

قابل ذکر است به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)  از سرکار خانم گل گل نیا مدیر عامل شرکت تجارت صنایع انرژی آسو، واحد مستقر در مرکز رشد پارک شریف و خانم های حاضر در دورهمی تقدیر به عمل آمد.