مرکز رشد شريف صفحه نخست

ششمين جلسه دورهمى (ساعت چاى) در مركز رشد پارك علم و فناورى شريف

ششمین دورهمی واحدهای فناور مرکز رشد (ساعت چای) با حضور دکتر فخار زاده مدیر مرکز رشد، مدیران و کارشناسان واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد، ششمین جلسه دورهمی (ساعت چای) روز سه شنبه 9 بهمن 97 در محل مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه شریف با هدف تعامل هر چه بیشتر واحدهای فناور با یکدیگر و ایجاد شبکه ارتباطی موثر بین شرکت‌های دانش بنیان برگزار گردید.

در این جلسه دکتر فخار زاده با مدیران فناور مرکز رشد در خصوص سیاست های جدید مرکز رشد صحبت کردند و در یک فضای دوستانه به پرسش های آنان پاسخ دادند. دکتر فخار زاده در این دورهمی خبر از افتتاح ساختمان جدید مرکز رشد که در تعامل با شهردار منطقه 9 ایجاد شده است دادند. این ساختمان قرار است تا اواخر سال 97 افتتاح گردد.

در این جلسه آقای تبریزی مدیر عامل شرکت سنجش مهارت پایا در خصوص داستان ایجاد کوئرا و همچنین اهداف ایجاد این شرکت و فراز و فرودهایی که در این مسیر پیش رو گذاشته اند، صحبت کردند. کوئرا در زمینه مهارت سنجی و تشکیل جامعه برنامه نویسان فعالیت دارد و به شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات کمک می کند تا نیروی برنامه نویس مورد نظرشان را به راحتی جذب نمایند. در انتهای جلسه نیز مدیران فناور مرکز رشد، تجربیات خود را در زمینه نوآوری و توسعه کسب و کار مطرح کردند.