مرکز رشد شريف صفحه نخست

مدير جديد مركز رشد پارك علم و فناورى دانشگاه صنعتى شريف معرفى شد

آیین تکریم و معارفه مدیر جدید مركز رشد پارك علم و فناورى دانشگاه صنعتى شريف با حضور جمعی از مسئولین، مدیران و کارکنان این مرکز روز سه شنبه 18 دی ماه سال جاری (1397) در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر موحدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از تلاش بی وفقه دکتر طالبی در طول دو سال خدمت وی تقدیر کرد و از ایشان بعنوان مدیری زحمتکش، پرانگیزه و یک مدیر خوش فکر نام برد. وی ضمن تشکر و قدردانی برای ایشان آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون کرد.
در ادامه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه به دکتر فخارزاده در سمت جدید تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که ایشان با تلاش و تجربه و انگیزه ی بالای خود، با همراهی همکارانِ این مرکز مسیر ترقی و ارتقای دانشگاه را بیش از پیش طی کند. 
سپس مهندس دهبیدی پور رئیس پارک و علم و فناوری دانشگاه از دکتر طالبی بابت زحمات ایشان در طول دو سال در مرکز رشد و کارآفرینی و همچنین همراهی متواضعانه و بزرگوارانه ایشان در اصلاح ساختار و هویت دادن به نهادهای این مرکز تشکر کرد و از ادامه همکاری مرکز رشد و کارآفرینی با دکتر طالبی در آینده خبر داد.
وی همچنین از دکتر فخارزاده بابت قبول سمت مدیریت جدید قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود که ایشان با همت عالی و اراده ی محکم خود بتوانند اهداف این مرکز را پیش برند.
در ادامه دکتر طالبی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از روند رو به رشد مرکز در طول دو سال خدمت خود از همراهی و زحمات کارکنان مجموعه تشکر و قدردانی نمود و برای دکتر فخارزاده آرزوی موفقیت کرد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از تلاش های دکتر طالبی تقدیر بعمل آمد و دکتر فخارزاده نیز به عنوان مدیر جدید مرکز رشد پارك علم و فناورى دانشگاه صنعتى شريف معرفی شد.