مرکز رشد شريف صفحه نخست

امضاى تفاهم نامه همكارى دانشگاه شريف و دانشگاه UM مالزى در مركز رشد

تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی شریف با دانشگاه UM مالزی در محل مرکز رشد و فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف به امضا رسید. 

به گزارش روابط عمومی، شرکت توسعه ماشین‌های پیشرفته شریف (توماپیش) مستقر در مرکز رشد و از مراکز دانش بنیان و اقماری دانشگاه صنعتی شریف، پیرو همکاری‌های فیمابین دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه مالزی (UM) در موضوع تولید مشترک ماشین‌های کنترل عددی (CNC) تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
گفتنی است: در این جلسه که با حضور پروفسور حمدی عبدالشکور از طرف مرکز تحقیقات مواد پیشرفته صنعتی(AMMP) و شرکت دانشگاهی زکترون (Zecttron) مستقر در دانشگاه مالزی برگزار شد، طرفین در جهت اجرای همکاری‌های مشترک به منظور تولید محصول با برند مشترک به توافق رسیدند.
خاطر نشان می شود: پیش از این ماشین کنترل عددی ۶ محور به عنوان اولین محصول بومی شرکت توسعه ماشین‌های پیشرفته شریف در حاشیه مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه صنعتی شریف، توسط دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، هفتم دی ماه ۱۳۹۵ رونمایی شده است.
بنا بر این گزارش؛ در این جلسه طرفین قرارداد همکاری مشترک را با مفادی چون؛ تولید محصول مشترک فیمابین ایران و مالزی، سرمایه‌گذاری مشترک در مسیر پروژه‌های مشترک، آموزش مشترک در مورد توسعه کاربرد ماشینهای کنترل عددی(CNC) و موضوعات مختلف تکنولوژی، انتقال تکنولوژی در زمینه تولید ماشینهای کنترل عددی و موضوعات مورد علاقه دیگر و همکاری در زمینه واردات و صادرات اقلام مرتبط به امضا رساندند.
شایان ذکر است: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی شرکت توسعه ماشین‌های پیشرفته شریف به نشانی samdco.com مراجعه نمایند.