مرکز رشد شريف صفحه نخست

حضور مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف در هفدهمين نمايشگاه پژوهش و فناورى كشور

هفدهمین نمايشگاه دستاوردهاى پژوهش، فناورى و فن بازار کشور به مدت  5 روز از روز چهارشنبه مورخ 24 آذر تا چهارشنبه  28 آذر ماه سال 95 در محل دائمى نمايشگاه‌هاى بين المللى تهران با حضور دانشگاه هاى سراسر كشور، مراكز رشد، پارك هاى علم و فناورى، پژوهشگاه ها و شركت هاى دانش بنيان برگزار شد.

مركز رشد فناورى هاى پيشرفته دانشگاه صنعتى شريف به همراه چهار واحد فناور به نام هاى توسعه فناورى هاى نوين سلامت سينا و شركت توسعه راه‌كارهاى فنى دانا ترفند، برنا پليمر پاك پاسارگاد و بهين زيست آرامه در اين نمايشگاه حضور داشت.

غرفه مركز رشد دانشگاه صنعتى شريف در سالن 8 و 9 قرار داشت كه در طی این چند روز مخاطبان و بازدیدکنندگان از نزدیک با فعالیت‌ها و حمایتهای مرکز رشد در فضای کسب و کارهای دانش‌بنیان آشنا شدند.

در بخش دیگری ازغرفه دستاوردهاى فناورانه واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه شریف در معرض ديد عموم قرار گرفت. شركت توسعه فناورى هاى نوين سلامت سينا در زمينه فناوری زیستی و با ايده محورى  ايمن سازى در برابر امواج الكترومغناطيس، شركت توسعه راه‌كارهاى فنى دانا (ترفند) در زمينه مهندسى مكانيك و با ایده محوری  طراحى و ساخت عملگرهاى موقعيت‌دهى دقيق و ترانسديوسرها، شرکت برنا پليمر پاك پاسارگاد در زمینه فناوری نانو و با ایده محوری طراحى و ساخت سامانه‌هاى پيشرفته بسته‌بندى بر پايه بازدارنده‌هاى خوردگى فاز بخار و شرکت  بهين زيست آرامه در زمینه فناوری زیستی و با ایده محوری طراحى و ساخت پوست مصنوعى در اين نمايشگاه حضور داشته و محصولات دانش بنیان خود را در معرض دید محققان، فناوران و سایر بازدیدکنندگان قرار دادند.